نحوه ثبت نام

ü      از علاقمندان به شرکت در اولین همایش نماتدشناسی ایران درخواست می‌شود با مراجعه به سایت http://conference.areeo.ac.ir پس از "عضویت در سامانه"، به ترتیب زیر فرم شرکت در همایش" را تکمیل و نسبت به پرداخت هزینه و ارسال فیش پرداختی آن اقدام نمایند.(دریافت فایل نحوه ثبت نام)

ü       پس از ورود به سامانه و تشکیل پروفایل، در بخش ثبت نام، منوی "فرم شرکت در همایش" را انتخاب کنید.

ü       در این حالت صفحه ای ظاهر خواهد شد که نوع عضویت شما و هزینه مربوطه در آن قابل رویت است. برای ثبت‌نام، کلید "ذخیره" را بزنید.

ü      در این حالت پیغامی دریافت خواهید نمود که در زیر آن روی "صدور صورت حساب و پرداخت هزینه" کلیک کنید.

ü       در صفحه جدید پیغامی دریافت خواهید کرد که در زیر آن روی "ادامه صدور صورتحساب" کلیک کنید.

ü      هزینه ثبت نام (به شرح زیر) را به حساب شماره 0143386341 بانک تجارت شعبه دانشگاه تربیت مدرس، کد شعبه: 1433 به نام انجمن نماتدشناسی ایران یا حساب شبا به شماره  IR390180000000000143386341 واریز نموده و فایل تصویر فیش پرداختی (فرمت JPG با حجم کمتر از 300 kb) را در صفحه ظاهر شده، بارکذاری نمائید و روی کلید "ادامه صدور صورتحساب" کلیک کنید.

ü       پیغامی دریافت خواهید نمود مبنی بر اینکه صورتحساب شما صادر شده و نتیجه پس از بررسی به اطلاع خواهد رسید.

ü      هزینه فوق مربوط به حق ثبت نام در همایش بوده و شامل سایر هزینه­ها مانند نهار نمی باشد.

 

شرایط و هزینه ثبت نام

ü      هزینه ثبت نام برای اعضای انجمن و شرکت کنندگان عیر عضو (آزاد) مبلغ 1500000 ریال و برای دانشجویان مبلغ 750000 ریال تعیین شده است.

ü      برای دانشجویان جهت برخورداری از تخفیف ثبت نام دانشجویی در موقع ثبت‌نام لازم است تصویر کارت دانشجویی را بارگزاری نمایند

ü      دانشجویانی که شش ماه قبل از برگزاری همایش از رساله خود دفاع نموده‌اند، در صورتی‌که تصویر سند مربوطه را در سایت بارگزاری کنند، تخفیف دانشجویی بهره‌مند می­شوند.

 

تذکر مجدد: از دانشجویان محترم خواهشمند است در زمان ثبت نام حتما تصویر کارت دانشجویی خود را در بخش مربوطه در صفحه شخصی خود بارگذاری نمایند. در غیر اینصورت تایید ثبت نام با تاخیر و مشکل روبرو خواهد شد.